Hazır ve Kolay Siteler

Hazır Site Çözümümüz
  • Yönetilebilir.
  • Özelleştirilebilir.


Hazır Site'nin Sizin İçin Sundukları

Tam Yönetim

Kolay Site; sizin basitçe düzenleyebilceğiniz şekilde tasarlandı. Logonuzu, site arkaplan resmini ve daha birçok özelliği siz yönetebilceksiniz.

Sliderlarla Sitenizi Hareketlendirin

Siteniz üzerinde 2 adet slider mevcuttur. Anasayfada üst kısımda büyük slider ve sol menüdeki slider. Yönetim panelinizden bu sliderları düzenleyebilir, dilerseniz sliderlerin görünmesini engelleyebilirsiniz.

Galerinizle Ziyaretçilerinizi Etkileyin

Galeri sayfasına dilediğiniz kadar resim ekleyebilir ve resimleri kendi belirlediğiniz sıraya göre dizebilir ve ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

İletişim ile Her Zaman Ulaşılabilir Kalın

İletişim sayfasında firmanıza ait adres, telefon, faks ve e-posta gibi bilgileri girebilirsiniz. Google Harita ile yine yönetim panelinizden oluşturabilceğiniz harita ile firmanızın bulunduğu bölgeyi harita üzerinde gösterebilirsiniz.

Ürünlerinizi Tanıtın

Firmanıza ait ürünleri yönetim panelinizden girebilir, ürünlere resimler ekleyebilir dilerseniz ürünlerinize ait birçok bilgiyi( fiyat, para birimi vs. ) müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sosyal Gücü Kullanın

Ürünlerinizi Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilir, yada ziyaretçilerinizin paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede Sosyal Medya üzerinde tanınan bir firma olabilirsiniz.

Ürünlerinizi Derecelendirin

Ziyaretçilerinizin ürünleri oylamasını sağlayabilir ve farklı ziyaretçilere bu konuda bilgilendirme sunabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde Google arama motorunda aratıldığınız zaman, sayfalarınız yıldızlı olarak çıkacaktır. Buda arama motorlarında sizi 1 adım öne çıkarakacaktır.

Arama Motorlarında Hep Yer Alın

Kolaysite sayesinde tüm sayfalarınızın SEO ayarları otomatik olarak yapılır. Ayrıca ürün, kategori, haber gibi girdiğiniz verilere anahtar kelimeler tanımlayarak SEO gücünüzü kendinizde arttırabilirsiniz.

Sabit Sayfalarınızı Güncelleyin

Hakkımızda, Referanslar gibi sabit sayfalarınızı kimseden yardım almanıza gerek kalmadan kendiniz düzenleyebilir, resimler ekleyebilirsiniz. Böylelikle sayfalarınızın güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.