Sözleşmeli Destek Hizmeti

Web Siteniz İçin Sürekli
  • Destek Hizmetleri
  • Destek Hizmetleri
  • Destek Hizmetleri


Sunduğumuz Sürekli Hizmetler

İçerik Güncellemeleri

Web siteniz içerisinde yer alan metin, görsel, video, sunumlar, e-katalog, bağlantı ve her türlü içeriğin yenilenmesi, ilavelerin yapılması tarafımızdan gerçekleştirilir.

Anahtar Kelime ve Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizde doğru anahtar kelimelerin yer alması, metinlerinizin alakalı anahtar kelimelerine uygun düzenlenmes ve arama motorlarında anahtar kelimelerinizin analiz edilmesi.

İstatistikler

Sitenizin ziyaretçileriyle ilgili detaylı bilgiler, sitenizin başarılı olan bölümleri, arama motoru başarınız ve daha pek çok bilgi aylık olarak hazırlanır, e-posta ile gönderilir..

Sosyal Medya

Gün geçtikçe daha popüler hale gelerek çok sayıda kullanıcıya ulaşmak için olmazsa olmaz şartlardan biri hale gelen sosyal medya sitelerinde hesabınızı oluşturup gereken güncellemelerle sitenizi tanıtıyoruz.

Telefonla Teknik Destek

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda bizden telefonla yardım alabilirsiniz.

Hosting

Barındırma hizmeti ve alan adlarınız destek paketi kapsamında ücretsizdir.Hiçbir ücret ödemeden alan adlarınız ve barındırma paketlerinizin kullanım süreleri takip edilir, zamanında yenilenir.

Link Servislerine Kayıt

İnternetin popüler dizin servislerine sitenizin kayıt edilerek backlink almanız arama motorlarındaki başarınız açısından önemli bir kriterdir. Siteniz link servislerinden faydalı ve önemli olanlarına kayıt edilir.

Online Reklam Danışmanlığı

Sitenizin online tanıtılmasına büyük katkı sağlayan online reklam alternatiflerinden sizin için uygun olanların belirlenmesi, reklam bütçenizin doğru kanallarda kullanılarak sonuçların raporlanması gibi hizmetler verilir

Site Haritaları ve Arama Motoru Servislerine Kayıt

Web sitenizde yer alan sayfaların listesi arama motorlarına kayıt edilmesi için özel site haritaları oluşturulur. Google, Yahoo, Bing arama motorlarının uygun servislerine kayıt gerçekleştirilir.
0
+
Memnun Müşterilerimiz
0
İş Tecrübemiz
0
Destek Hizmeti
0
Web Tasarım Hizmeti