Web Yazılımı

Web Yazılım ile Dinamik Web Siteleri


E-ticaret sitenizin yönetimini kolay biçimde yapabileceğiniz gelişmiş yönetim paneli ile ürünleriniz, kategorileriniz, marka, kampanya, indirimler ve birçok özellik hızlı ve kolay yönetiliyor.

Web sitenizi size özel yönetim paneliden kolayca yönetin. Zaman ve maliyet avantajı sağlaması, içerik yönetim sistemlerinin tercih edilmesinin en önemli sebebidir.

İçerik yönetim sistemlerinde bulunan standart özellikler dışında özel istekleriniz mi var? Projelerinizi değerlendirip size özel modüller ve yazılımlar geliştiriyoruz. Siz talep edin, ar-ge çalışmasını yapalım sizin için geliştirelim.

Web sitenizde istediğiniz bölümlerin içeriğini değiştirmek, yeni içeriği size ait yönetim panelinden ekleyebilmek amacıyla geliştirilmiş özel otomasyon sistemi sizlere zaman ve ekonomi kazandırıyor.

Esnek yazılım altyapımız sayesinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ürün yönetim sistemi uygulamamızla mümkün hale geliyor. Hazır site çözümlerimiz ile hızlı kurulum avantajı.

İçerik yoğun siteniz mi var? Portal ve içerik yönetim sistemiyle yönetilebilen özel web sitesi projelerinizde yanınızdayız. Haber siteleri, makale siteleri vb her türlü yoğun içerik kontrolünüz altında.

Fotoğraf galeri siteleri, portfolyo tanıtım sitelerine ihtiyacınız mı var? Bu tip sunumlar ve gösterimler için tercih edilen web siteleri, estetik hassasiyetlerle hazırlanıyor…

B2B veya B2C çözümler için sitenizin üyelerine özel imkanlar mı sunmak istiyorsunuz? Üyelik sistemi yazılımıyla geliştirilen özel yazılım sistemleri sizin bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.